Dom i ogród

Nowoczesne wieszaki istotnym składnikiem asortymentu akcesoriów łazienkowych

2 Mins read

Jak wiadomo, wszystko w pomieszczeniu decyduje o stylu, a dotyczy to również łazienki. Tutaj każdy element powinien być tak dobrany, aby nadać wystrojowi stylowego charakteru, ale nie tylko, w łazience każdy przedmiot powinien być też niezbędny i funkcjonalny w użyciu. Z tego powodu wybrane akcesoria łazienkowe muszą być nie tylko estetyczne, ale także wygodne w użytkowaniu, aby wszystkie chwile spędzone w tym pomieszczeniu były relaksujące i beztroskie.

Urządzając łazienkę, nie można również zapomnieć o takim detalu, jakim są wieszaki na ręczniki, dzięki którym można zachować porządek i zwiększyć funkcjonalność pomieszczenia łazienkowego.
W asortymencie akcesoriów łazienkowych można znaleźć wiele modeli wieszaków na ręczniki, spośród których można wybrać taki, który można dopasować do potrzeb domowników i wystroju łazienki.
W ofertach producentów dostępne są klasyczne ścienne „uszka”, jak również wieszaki na ręczniki w różnych kształtach i o różnej wielkości, w kształcie koła, kwadratu lub prostokąta, gdzie można wieszać większe i ciężkie ręczniki.

Wieszaki na ręczniki produkowane są w formie pojedynczych egzemplarzy, które są mocowane bezpośrednio na ścianie lub w postaci listwy, gdzie znajduje się komplet trzech lub więcej wieszaków. Producenci oferują również relingi na ręczniki, które często instaluje się wzdłuż umywalki lub bezpośrednio na ścianie. Charakteryzują się one łatwością w użytkowaniu, ale mogą stanowić też dodatkowy funkcjonalny i dekoracyjny komponent wystroju łazienki.

Ciekawym modelem akcesorium łazienkowego jest wolnostojący wieszak na ręczniki, idealny do stylowej łazienki, który został wykonany z wysokiej jakości drewna bambusowego. Posiada on atrakcyjny design i naturalny kolor drewna, co subtelnie podkreśla elegancję i styl mebli łazienkowych.

Wieszak na ręczniki „wolnostojący” to dobra alternatywa dla klasycznego wieszaka ściennego, ponieważ pozwala on na łatwiejsze wysychanie ręczników, ale także można ustawić go w dowolnym miejscu pomieszczenia, co daje możliwość swobodnej aranżacji łazienki.
W przypadku „wolnostojącego” wieszaka na ręczniki wymagany jest jedynie prosty, samodzielny montaż, ale po złożeniu ten model wieszaka na ręczniki potrafi niestandardowo i estetycznie dopełnić wygląd Twojej łazienki.

W asortymencie akcesoriów łazienkowych znajdują się też nowatorskie podgrzewane wieszaki na ręczniki, które są nie tylko ekonomiczne, ale też bardzo polecane z punktu widzenia estetyki. Ich solidna konstrukcja i zazwyczaj chromowane wykończenie sprawia, że wytrzymują bez trudu ciężar mokrych ręczników i szlafroków, nadając łazience wyjątkowej elegancji.